درباره ما

https://laklak24.com/wp-content/uploads/2019/07/4-min-1027x388.jpg

لک لک 24 فعالیت خود را از سال 1389 با افتتاح فروشگاه ابزار ساختمانی مدیران در زمینه انواع ابزار ،یراق ،شیرآلات ،هود ، گاز ، وسایر ملزومات ساختمانی وبهداشتی و …. شروع کردیم هم اکنون با پیشنه معتبر و درخشان و همچنین نیروهای متخصص وانبار گسترده خود (بیش از چهار هزار قلم تنوع اجناس )به یکی از فروشندگان خوش نام در رسته کاری خود مبدل شده ایم .

زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد

ما که حسن شهرت خود را مدیون مشتریان وفادار میدانیم بر آن شدیم تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لک لک 24 خالصانه تلاش کنیم تا گام دیگری در جهت ایجاد راهکارهایی برای سهولت در خرید برای مشتریان خود مهیا نموده وفروشگاه خود را به منزل ومحل کار مشتریان منتقل کنیم.

لک لک 24 با فراهم آوردن تنوع معقولی از محصولات در کنار عرضه با قیمت مناسب آن‌ها، به دنبال خرید راحت و رضایت‌بخش برای همراهان خود خواهد بود

کلیدی ترین دلیل موفقیت خود را در دو اصل زیر میدانیم

اول اینکه همیشه حق با مشتری است

دوم آنکه باز هم حق با مشتری است

نام ” لک لک 24 ” :

وقتی کوچولو باشیم واز پدر یا مادرمان سوال کنیم که “بچه ها از کجا میان”  میگن بچه ها رو لک لک ها ی مهربون برای مامان ها میارن. در بسیاری از فرهنگها اگر یک لک لک در سقف خانه کسی لانه درست کرده باشد آن را بعنوان یک برکت و رحمت در نظر می گیرند. در آلمان بر این باورند که لک لک ها خوش شانسی میاورند و با توجه به اینکه لک لک ها پرواز میکنند دسترسی خوبی به دودکش خونه ها دارند که هم برای بابا نوئل خوبه و هم برای آوردن هدیه .

در کل میتوان گفت لک لک نماد حمل آسان وسریع میباشد

لک لک 24 =حمل آسان وسریع در 24 ساعت شبانه روز

بستن
مقایسه